CENTRUM MEDYCZNE EDI DENT

Umów się na wizytę telefonicznie : 504 260 270 Pn-So w godzinach 9:00-19:00

OSTEOPATIA


prowadzący mgr Albert Służewski

osteopata , fizjoterapeuta; terapeuta reprezentacji olimpijskiej w latach 2007-2012; uczestnik Misji Medycznej podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 i Londynie 2012; absolwent Akademii
Osteopatii we Wrocławiu, uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii i osteopatii;obecnie asystent w Akademii Osteopatii w Poznaniu; członek Zarządu i współzałożyciel Stowarzyszenia Osteopatia Polska.Co to jest OSTEOPATIA ?

   Medycyna osteopatyczna już od 140 lat stosowana jest w diagnostyce, leczeniu, a także profilaktyce prozdrowotnej na całym świecie. Osteopata, wykorzystując szeroką wiedzę z zakresu anatomii ludzkiego ciała, stosuje odpowiednie techniki terapii manualnej w celu wyeliminowania przyczyn choroby, a nie tylko jej objawów.

     Osteopatia jest bezpieczną i łagodną formą terapii manualnej. Dzięki temu może być stosowana u wszystkich pacjentów i w każdym wieku – zarówno u noworodków jak i u osób starszych.

    Medycyna osteopatyczna kieruje się podejściem holistycznym, traktując organizm człowieka jako całość. Według jej podstawowych założeń budowa ludzkiego ciała i procesy w nim zachodzące są wzajemnie powiązane i nie mogą być traktowane oddzielnie. Organizm człowieka posiada wrodzone mechanizmy regulacyjne, dążące do zachowania równowagi (homeostazy). Terapia osteopatyczna wspomaga te procesy, przyczyniając się do poprawy zdrowia.


CENTRUM MEDYCZNE  EDI DENT

Stare Miasto 62-571 

Olchowa 3

vis a via Polo Market

tel. 504 260 270