Rejestracja 504 260 270

Coral Mine - dostępny w gabinecie

Gdybyśmy wycisnęli człowieka jak gąbkę, zostałaby niezbyt imponująca kupka tkanki. To jest ok. 30% ciała. Cała reszta czyli ok. 70% to zwykła i jednocześnie niezwykła WODA. Obrazowo 100 kg człowiek mieści w sobie 70 kg wody. Woda to życie, to prawidłowe funkcje, to zdrowie. Dlatego ważne by zawsze była czysta, świeża, o prawidłowych parametrach. Już teraz świat boryka się z dostępem do dobrej, pitnej wody.

Co proponuje Coral Club?

Swój flagowy produkt CORAL-MINE. Są to saszetki ze sproszkowanym koralowcem sango z japońskiej wyspy Okinawa. Saszetka dodana do wody oddaje 70 minerałów w formie jonowej, równocześnie nadając wodzie 4 najważniejsze parametry:

 lekko zasadowa

 żywa ( ujemnie naładowana )

 strukturalna

 prawidłowym napięciu powierzchniowym.

Jak prawidłowo pić wodę?

Cały rok w ilości 30 ml na kg masy ciała na dobę.

Jeśli ktoś waży 50 kg to 1,5 litra

                         70 kg to 2,1 litra

                         100 kg to 3 litry.

W przypadku osób niepijących wody lub w przypadkach ciężkich chorób należy pić wodę z Coral mine bardzo ostrożnie zaczynając od małych dawek. Takie osoby zaczynają pić od połowy szklanki dziennie obserwując swój organizm. W takim przypadku bardzo dobrze jest być w kontakcie z osobą prowadzącą.

Jak prawidłowo wykorzystać saszetki z Coral mine?

1. Do szklanego naczynia, dzbanka, który można zamknąć wlewamy 1,5 litra wody ciepłej, czystej , niegazowanej, nie mineralnej. Może to być woda filtrowana lub butelkowana źródlana o jak najmniejszej ilości minerałów ( najlepiej do 300 jednostek całkowitej mineralizacji) np. Żywiec Zdrój, Eden można zamawiać do domu w 5 galonowych butlach, które pozbawione są parabenów. Dobrze jest kupować wodę w szklanych opakowaniach. Jeśli jest możliwość dostępu do wody ze studni głębinowej o dobrych parametrach to jest bardzo dobre rozwiązanie. Można także używać wody wodociągowej ale taką musimy nalać do emaliowanego lub szklanego garnka i postawić na 24 godziny by mógł uwolnić się chlor a metale ciężkie opadną na dno. Po 24 godzinach zlewamy delikatnie 80% wody i tej używamy z Coral mine.

2. Wrzucamy saszetkę z Coral mine, nie przerywając jej, i po około 10-15 min woda jest gotowa do picia.

Jak powinno wyglądać dzienne picie wody?

Rano:

Każdy zdrowy, dorosły domownik powinien tak przygotowanej jak napisałam wyżej wody wypić na czczo 640 ml. Pijemy tą wodę małymi dawkami, powoli w czasie do 30 minut dzieląc np. na 3 szklanki. Czyli jak przygotowaliśmy 1,5 litra to mamy ilość dla dwóch dorosłych i dziecka.

Dzieciaki w zależności od wieku i wagi wypijają mniej. Przedszkolaki o normalnej wadze do szklanki, otyłe powinny więcej. Dzieciaki szkolne 1,5 szklanki do 2. Nie powinniśmy zmuszać dzieci do wypici danej ilości wody ale zainteresować czemu mamy pić wodę po przebudzeniu? A to temu by usunąć z naszych jelit to czego organizm nie strawił i co nie jest mu potrzebne do prawidłowej budowy i funkcji czyli toksyny.

W przypadku gdy potrzebujemy dostarczyć do organizmu więcej tlenu, energii, wysypujemy z kapsułki H-500 lub Microhidrin.

Gdy mamy problemy z sercem ,np. niemiarowe uderzenia, migotania przedsionków wrzucamy Pentokan.

Wsypując do wody powyższe suplementy należy mieszać plastykową łyżeczką.

Gdy rano wypijemy rodzinnie wodę to dla każdego przygotowujemy na cały dzień resztę wody, którą powinien jeszcze wypić. Należy od ilości całej wody odjąć 640 ml. Np.:

50 kg człowiek ma jeszcze do wypicia 860 ml

70 kg -1460ml

100 kg-2360 ml.

Od wagi zależy ile saszetek będziemy potrzebować w ciągu dnia.

W ciągu całego dnia pijemy wodę z Coral mine małymi łykami między posiłkami. Zakaz picia do posiłków!!!

Pijemy pół godziny przed jedzeniem lub godzinę do dwóch po jedzeniu. Jeżeli zjedliśmy lekki posiłek warzywny to możemy pić po godzinie. Po mięsnym sytym obiedzie pijemy dopiero po 2 godzinach. Tak więc lepiej pić zawsze pół godziny przed. Woda ta jest zasadowa, a w czasie trawienia neutralizowanie i rozpuszczanie kwasów żołądkowych nie jest wskazane.

Wieczorem

Należy pamiętać by pół godziny przed snem wypić szklankę ciepłej wody. Szklanka wody wypita przed snem zmniejsza występowanie udarów i zawałów serca. I w przypadkach, których mamy problemy z sercem możemy rozpuścić w tej szklance ciepłej wody 1 tabletkę Pentokanu i połknąć 1-2 kapsułki H-500.

Zużytych saszetek Coral mine nie wyrzucamy!!!

Suszymy i wkładamy do słoika zakręcając go. Przydadzą się w sytuacjach:

 bólu głowy

 początku przeziębienia

 wymiotach i biegunkach

 zatruciach

 gorączce

5 zużytych saszetek ( dla dzieci 3 ) otwieramy przerywając, wysypujemy do szklanki, zalewamy gorącą ale nie wrzącą wodą, a kiedy stanie się przyjemnie ciepła i nabierze mocnego mlecznego koloru , wypijamy i przegryzamy kryształkiem dobrej soli kłodawskiej. Piasek można zawsze zjadając w przypadku zatruć, wymiotów, biegunek. Jest doskonałym sorbentem.

UWAGA!

Wody z Coral mine, Micohidrin, H-500 nie przechowujemy w metalowych naczyniach, metalowych termosach, nie mieszamy metalowymi łyżkami. Nie podgrzewamy w mikroflowych kuchenkach.


WODA - podstawa życia

            Ile wody pić i jaką wodę pić ???

                

       

       

         wita wirtualnie 

                                     i   zaprasza stacjonarnie